Херсонський дитячий садок №17

ЗВІТ

директора Херсонського дитячого садка №17 Херсонської міської

Курчій Ірини В’ячеславівни

• дитячий садок № 17 Херсонської міської ради ( далі - дитячий садок) загального розвитку. Мова виховання і навчання- українська.

У дитячому садку працює 3 групи:

• 1 група молодшого дошкільного віку;
  • 1 група середнього дошкільного віку;
  • 1 група старшого дошкільного віку;

Режим роботи закладу:

з 7.00 до 17.30,

чергова група працює з 7.00 до 19.00 У своїй діяльності дитячий садок керується чинними законодавчими та нормативними документами, зокрема: Законами України « Про освіту», «Про дошкільну освіту», « Про державну мову»(2019р.) та «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально- виховного процесу» (2010р.), «Про охорону дитинства» (2001р.), Положенням про заклад дошкільної освіти, власним Статутом.

Дитячий садок має необхідні умови для вирішення загально- освітньої, фізкультурно- оздоровчої роботи. Всі приміщення оснащені у відповідності до нормативних вимог. Кожна вікова група має свій ігровий майданчик з ігровим обладнанням і спортивними спорудами. Приміщення мають естетичний вигляд, безпечні для дітей. Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Зарахування дітей до садочка відбувається з дотриманням правил прийому за електронною чергою.

Дитячий садок укомплектований педагогічними кадрами на 100%. «спеціаліст вищої категорії» - 1 педагог, «спеціаліст 1 категорії» - 1педагог, «спеціаліст ІІ категорії» - 2 педагоги, «спеціаліст» - 1 педагог.

У закладі проводиться освітня робота щодо ознайомлення педагогів дитячого садка із інноваційними педагогічними технологіями та впровадження їх в освітній процес.

Аналіз роботи дитячого садка за минулий рік показав, що освітній процес здійснювався за пріоритетними напрямками згідно річного плану на протязі всього навчального року

Під час проведення педагогічних рад були використані різноманітні інтерактивні форми та методи роботи (ділові ігри, робота в мікрогрупах, квести, електронні презентації, моделювання, педагогічне проектування, анкетування тощо), що сприяло розвитку творчої думки кожного педагога. Вся ділова документація педагогічних працівників велась державною мовою з дотриманням нормативних вимог.

Три рази на рік проходить діагностування (моніторинг) знань дітей з усіх розділів програми «Дитина». Середній бал на кінець навчального року по

дитячому садку складає 96 %, що свідчить про достатній рівень знань дітей старшого дошкільного віку. Висока якість діагностики освітнього процесу свідчить про раціональну організацію режиму дітей.

Пріоритетними у 2018-2019н.р. були і залишаються здоров’язберігаючі аспекти. Медико-педагогічний контроль та перевірка стану здоров’я лікарями-фахівцями дитячої поліклініки підтверджено, що стан здоров’я дітей задовільний. Регулярний медичний огляд та своєчасне виявлення хвороб дає змогу вихователям інформувати батьків про необхідність заходів щодо попередження та профілактики захворювань дітей. У цьому році, у порівнянні з минулим, рівень захворюваності дітей зменшився на 2,4%.

У закладі значна увага приділяється харчуванню дітей, яке здійснюється згідно з санітарними та нормативними вимогами. З бюджету на харчування дітей у 2018 р. виділені кошти на суму 155200 грн.

Робота харчоблока контролюється директором, сестрою медичною старшою, Радою з харчування, батьками. Харчоблок працює з дотриманням вимог технології приготування їжі згідно картотеки страв, перспективному меню яке затверджено директором і відділом Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Вся продукція, яка завозиться до дитячого садка сертифікована. Щомісяця аналізується стан харчування дітей.

Вже багато років спільні проблеми, принципи і цілі єднають дитячий садок із ЗОШ №16. Забезпечити цю єдність допоміг план спільної роботи, який дав змогу упорядкувати і систематизувати діяльність педагогів та вчителів у вирішенні завдань щодо підготовки дітей до школи. План співпраці реалізовано повністю.

Протягом 2018/2019 н.р. активно працювала Рада Закладу. Члени Ради закладу систематично були присутні на педагогічних радах, організовували роботу з громадськістю щодо залучення позабюджетних коштів та раціонального їх використання. Рада закладу вела активну діяльність по залученню батьків до благоустрою території дитячого садка та проведення ремонтних робіт.

Завдяки благодійній допомозі батьків було виконано:

• заміна вікон на металопластикові – 6 шт.
  • зроблено ремонт роздягальні груп № 3.
  • ремонт частини фасаду 100кв.м
  • встановлені міжкімнатні двері металопластикові
  • поновлено розвиваючі та ігрові зони у групах
  • проведено підготовку до опалювального сезону 2019/20р.
  • придбано м’який інвентар гр.№ 2.

До початку нового навчального року плануємо відремонтувати: роздягальню гр. №2, замінити вікна на металопластикові гр. №1, зробити ремонт у кладовій.

Проте, у дитячому садку залишається потреба у ремонтних роботах та придбаннях на 2019/20 навчальний рік, а саме:

1. Необхідність капітального ремонту харчоблоку з встановленням вентиляції

2.Заміна 2 віконних блоків на металопластикові

3.Встановлення павільйонів

4.Придбання сучасного ігрового обладнання.

Завдяки Вам, шановні батьки, працівники, в закладі сформовано цілісний, сучасний освітній простір, в якому дітям надають якісні освітні послуги, піклуються про здоров’я кожної дитини.

«  Грудень 2020  »