Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Херсонський дитячий садок №17


Середа, 14.04.2021, 10:24

 

СХВАЛЕНО                                                                                                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ

на загальних зборах                                                                                                                                                           директор Херсонського

трудового колективу                                                                                                                                                          дитячого садка № 17

Протокол №1                                                                                                                                                                      ___________І.В.Курчій

від 03.09.2018 р.                                                                                                                                                                 наказ №93 03.09.2018 р.

 

Порядок

організації пропускного режиму та правила відвідування

Херсонського дитячого садка № 17 Херсонської міської ради

 

1.Загальні засади

1.1. Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонського дитячого садка № 17 Херсонської міської ради (далі – Порядок пропускного режиму ЗДО №17 ) розроблено відповідно до абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», Положенням про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 №204 «Про затвердження Примірного порядку пропускного режиму та правил відвідування закладів освіти міста Херсона», з метою створення безпечних умов для вихованців, працівників закладу дошкільної освіти, запобігання небезпечним ситуаціям, проникненню сторонніх осіб, виносу (вивозу) майна закладу, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної, – попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, вихованців закладу дошкільної освіти.

1.2. Порядок пропускного режиму ЗДО №17 обговорюється на загальних зборах колективу та батьків та затверджується директором закладу.

 1. Пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу дошкільної освіти. Порядок пропускного режиму ЗДО №17 передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності закладу дошкільної освіти і визначає порядок пропуску вихованців, працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень закладу.
 2. Охорона приміщень в нічний час та вихідні дні забезпечується сторожами закладу та кнопкою екстреного виклику охорони .
 3. Виконання вимог, що визначаються Порядком пропускного режиму ЗДО №17, є обов’язковими для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у закладі, вихованців та їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території та у приміщеннях закладу.

1.6. Порядок пропускного режиму ЗДО №17 розміщується на сайті закладу освіти та у батьківських куточках груп закладу освіти.

 

2. Порядок проходу в будівлю для вихованців

 1. Пропускний режим у будівлю закладу освіти, а також відкривання/закривання дверей на початку/наприкінці робочого дня забезпечує завгосп (далі – черговий), у вечірній час (з 17.00) сторож.
 2. Вихованці проходять в будівлю через центральний вхід у визначені години: вранці з 700 до 830 та ввечері з 1530 до 1900.
 3. Вихованці ЗДО №17 проходять у заклад тільки в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють, які передають дітей безпосередньо вихователю.

 

 

3. Пропускний режим для працівників

 1. Адміністрація та інші працівники закладу знаходяться у приміщенні закладу відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у заклад згідно з графіком роботи.
 2. Усі працівники приходять до закладу за 15 хвилин до початку роботи.
 3. Адміністрація закладу зобов’язана заздалегідь попередити чергового сторожа або іншу відповідальну особу про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

 

4. Пропускний режим для батьків вихованців або осіб, які їх замінюють

 1. Батьки вихованців або особи, які їх замінюють, разом з дітьми проходять до/з будівлі закладу дошкільної освіти через центральний вхід та допоміжні входи з 7 00 до 8 30 та з 15 30 до 19 00 . З 8.30 до 15.30 без дитини лише за наявності документа державного зразка, що підтверджує їхню особу. Документ пред’являється в розгорнутому вигляді черговому.
 2. Батьки або особи, які їх замінюють, реєструються в журналі обліку відвідувачів, де зазначають своє прізвище, ім’я, по батькові, та прізвище вихователя або представника адміністрації, до якого вони направляються. В усній формі також повідомляють прізвище, ім’я своєї дитини, групу, в якій вона перебуває. Черговий звіряє інформацію батьків або осіб, які їх замінюють, зі списком групи та з’ясувавши мету приходу, пропускає у приміщення закладу або викликає вказаного працівника.

4.3. З вихователями батьки зустрічаються вранці, коли приводять дитину до закладу, та ввечері, коли забирають дитину додому, на батьківських зборах, за запрошенням. І лише в екстрених випадках – під час перебування дитини в закладі.

 1. Вихователі зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

4.5. Батькам або особам, які їх замінюють, не дозволяється проходити до закладу дошкільної освіти з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами. Сумки необхідно залишити у чергового і, в деяких випадках за вимогою чергового, надати дозвіл на їхній огляд.

4.6. Прохід до ЗДО №17 батьків з особистих питань до адміністрації можливий у години прийому або за попередньою домовленістю, про що чергового інформують заздалегідь.

4.7. У випадках незапланованого приходу до закладу батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, черговий з’ясовує мету їхнього приходу і пропускає в будівлю закладу, погодивши це з адміністрацією закладу та з обов’язковою реєстрацією у журналі обліку відвідувачів.

4.8. Зустрічі батьків зі спеціалістами різних напрямків можливе тільки в супроводі чергового.

 

5. Пропускний режим для відвідувачів

5.1. Відвідувачі проходять у будівлю закладу тільки через центральний вхід.

5.2. Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують ЗДО №17 за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документа державного зразка, що посвідчує особу, за погодженням з директором закладу (особою, що його заміняє), і залишають запис у журналі обліку відвідувачів (далі – Журнал).

5.3. Посадові особи, які прибули до ЗДО №17 з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора після відповідної реєстрації в Журналі.

5.4. Групи осіб, що відвідують ЗДО №17 для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються у будівлю закладу за розпорядженням адміністрації закладу та за списками учасників і при наданні документа, що посвідчує особу.

 1. На прийом до директора закладу дошкільної освіти, за попередньою домовленістю або в дні прийому, відвідувачі пропускаються в одязі, прийнятому в державних установах, в адекватному стані (визначається візуально).
 2. Для виклику працівника закладу дошкільної освіти або представника адміністрації необхідно звертатися до чергового.
 3. При відвідуванні закладу дошкільної освіти відвідувач зобов’язаний за проханням чергового надати на візуальний огляд принесені з собою речі, які викликають підозру, для недопущення внесення в будівлю закладу алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів тощо.
 4. У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, небезпечних предметів, черговий затримує відвідувача і доповідає про випадок представнику адміністрації закладу дошкільної освіти та діє у відповідності до отриманих вказівок.
 5. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі закладу дошкільної освіти, черговий діє за вказівками директора закладу.

5.10. Прохід територією дитячого садка дозволено лише відвідувачам закладу. Без відповідного дозволу адміністрації знаходження на території дитячого садка та прохід нею стороннім особам заборонено.

 

6. Пропускний режим для автотранспортних засобів

6.1. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію закладу дошкільної освіти встановлюється дозволом адміністрації закладу.

6.2. Допуск без обмежень на територію дитячого садка дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції тощо.

6.3. Паркування автомобільного транспорту, в разі якщо не заважає і не створює перешкод, на території закладу без дозволу адміністрації заборонено.

 

7. Правила поведінки відвідувачів

 1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні ЗДО №17 зобов’язані:
 2. Зберігати встановлений порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.
 3. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, вихованців та інших відвідувачів закладу.
 4. Виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників закладу.
 5. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, працівниками закладу їх службових обов’язків.
 6. Зберігати черговість на прийомі до директора (за винятком осіб, яким надано право позачергового прийому).
 7. Бережливо ставитися до майна закладу, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні закладу.
 8. При вході до будівлі закладу дошкільної освіти відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відео записуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну й оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у чергового з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі закладу.
 9. Відвідувачам ЗДО №17 забороняється:
 10. Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях закладу без дозволу на те адміністрації.
 11. Виносити з приміщення закладу документи, інформації, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.
 12. Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгоджені з адміністрацією закладу.
 13. Приносити у заклад алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї та інших засобів), а також габаритні особисті речі.
 14. Суворо забороняється куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території закладу. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.
 15. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюля.
 16. Входити до закладу в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами, а також в брудному одязі.
 17. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки закладу фіксуються в установленому порядку уповноваженими особами, котрі здійснюють пропускний режим.
 18. Відповідальність відвідувачів закладу за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування закладу:
 19. У випадку порушення відвідувачем ЗДО №17 пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження черговим або працівником закладу та може бути відмовлено у пропуску до приміщень закладу.
 20. У випадках скоєння відвідувачами протиправних дій черговий або адміністрація закладу повідомляє про це правоохоронні органи.
 21. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна закладу дошкільної освіти на винних осіб згідно з чинним законодавством поряд із адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

 

8. Порядок пропуску з табельною зброєю та іншими засобами,

забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння

8.1. Прохід осіб в приміщення дитячого садка з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

 1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення.
 2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

 

9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

9.1. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються в будівлю ЗДО №17 за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації, при наданні редакційного посвідчення, та супроводжуються до директора закладу.

9.2. Представники засобів масової інформації, які прибули на заходи, що проводяться в приміщенні або на території закладу, з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються після пред’явлення документів, котрі підтверджують їх особу та супроводжуються до директора закладу.

 

10. Пропускний режим для осіб, задіяних у проведенні

ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях або на території

10.1.Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються у приміщення (територію) ЗДО №17 для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора або заступника завідувача господарства.

 

 

11. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій

або ліквідації аварійної ситуації

11.1. Пропускний режим в будівлю та на територію закладу на період надзвичайних ситуацій обмежується.

11.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена Порядком.

 

12. Порядок евакуації учасників освітнього процесу та відвідувачів

з приміщень та порядок їхньої охорони

12.1. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів закладу дошкільної освіти при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок охорони приміщень розробляються адміністрацією закладу, відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

12.2. За встановленим сигналом оповіщення всі учасники освітнього процесу, відвідувачі, у т. ч. робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях закладу, евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні дитячого садка на видному й доступному для відвідувачів місці.

12.3. Пропуск відвідувачів у приміщення закладу припиняється.

12.4. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи із евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, згідно з інструкціями, а при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації, – забезпечують їхній безперешкодний доступ у будівлю та на територію закладу.

 

13. Контроль та відповідальність за організацію пропускного режиму

13.1. Загальний контроль, керівництво та відповідальність за організацію пропускного режиму, дотримання Порядку пропускного режиму ЗДО №17 всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами покладається на директора закладу.

13.2. Директор закладу наказом призначає відповідальних по закладу за здійснення заходів пропускного режиму та дотримання норм Порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021 uCoz