Херсонський дитячий садок №17

П`ятниця, 14.08.2020, 02:13

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З 25.05.2020 року  Херсонський  дитячий садок №17   відновлює свою роботу з присутністю дітей, з неухильним дотриманням усіх протиепідемічних заходів на період карантину.

ПРОСИМО ВАС, ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРАВИЛАМИ

РОБОТИ ДИТЯЧОГО САДКА  В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Прийом дітей здійснюється суворо з 07:00 год. до 08:00 год.

Забирати дітей можна з 16:00 год.

Прийом дітей здійснюється медичною сестрою, яка проводить температурний скринінг дітей біля входу на територію дитячого садка.

Поточний скринінг температури у дітей здійснюється вихователями перед денним сном(12.00)  та після сну (15.00).

Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С a6o ознаки респіраторних захворювань до закладу дошкільної освіти не приймаються. В разі виявлення у дитини температури тіла понад 37,2 °С a6o ознак респіраторних захворювань упродовж дня, дитина ізолюється з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

Батьки можуть заходити на території закладу тільки у захисних масках лише для того щоб віддати, або забрати дитину. Вхід до приміщення закладу батькам забороняється.

Біля  закладу дошкільної освіти  під час ранкового прийому дітей батьки повинні дотримуватись між собою дистанції (1,5 м).

Якщо дитина закріплюється за відповідною  групою, то залишається в ній до кінця карантину (в іншу групу ні за яких обставин не переводиться).

У шафі кожної дитини повинні бути:

- мішок для взуття, змінне взуття із задниками;

- запасні речі у окремому мішку;

- мішок для брудних речей.

Заборонено приносити продукти харчування, сік, цукерки, воду, іграшки, ліки.

З повагою адміністрація дитячого садка.

сієм, вієм, посіваєм, з Новим роком всіх вітаєм!

День Українського козацтва

Вітаємо рідних мам!

Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня українці відзначають День вишиванки. І ЗДО «Барвінок» - не вийняток. Уранці в дошкільному закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята із цікавістю розглядали сорочки одне одного, з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь та бабусь.

Дітям  надзвичайно цікаво було почути легенду про вишиванку, слухати українські пісні, водити хороводи, грати в народні ігри, відгадувати загадки, розглядати старовинний одяг із бабусиної скрині.

Такий захід формує у дітей почуття прекрасного, вселяє в душі маленьких українців тільки найкращі почуття, наповнює її споконвічною могутньою силою українського народу

конкурс "Друзі німецької мови"

Херсонському дитячому садку №17 Херсонської міської ради в 2018 році виконується 85 років!        З Новим роком

«  Серпень 2020  »